Artes Design

Prověřená kvalita splňující vše, co od stínící techniky očekáváte.
Látkové rolety, římské rolety, panelové posuvné stěny , vertikální i horizontální žaluzie. Ruční i motorické ovládání.
Řada INSIDE - to nejlepší v římských roletách. Unikátní technologie výroby, unikátní systém ovládání, unikátní kolekce látek i k prodeji.

Látkové rolety

Praktické a dekorativní - látkové rolety jsou vyráběny z více než 100 typů látek. Umožňuje nám to nabídnout široký sortiment s velmi krátkými dodacími lhůtami.  Ovládání rolety se děje řetízkovým nebo pružinovým mechanismem, možnost motorického provedení a elektrického řízení.

Římské rolety

Kompletní řešení pro vaše okna. Vlastní kolekce více než 100 typů dekoračních látek. Snadná údržba a výměna látky.  Moderní řetízkový mechanismus s kónickými navíječi umožňuje velmi přesný chod rolety. Možnost motorického ovládání - 24V motor je uložen přímo v profilu.

Panelové posuvné stěny

Velmi originální řešení chcete-li jednoduše a účelně zastínit velké plochy nebo rozdělit interiér.  Panely tvoří souvislou stěnu, jsou vyrobeny z látek ( viz kolekce bematech creative decoration), které jsou připevněny v horní části na posuvné Alu profily pomocí "suchého zipu".

Harmony

Ideální řešení pro stylové interiéry. HARMONY kombinuje výhody PVC vertikální žaluzie a výhody transparentní záclony - voálu. Tato kombinace vám zaručuje soukromí ve dne i v noci bez pocitu izolace od okolí.  Voál a žaluzie jsou v horní části lamel jednoduše propojeny speciální páskou. Fotografie znázorňují "otevření" a "zavření" systému. V případě nutnosti praní látky se látka jednoduše sejme z lamel - v okně nadále zůstává plnonhodnotný stínítí systém - PVC vertikální žaluzie.

Látkové žaluzie - TWINTEX

Látková žaluzie je luxusní alternativou k žaluziím. Odtud je tedy odvozen i obchodní název výrobku. Jedná se o látkovou roletu v kazetě se zdvojenou látkou.   Díky speciálnímu spodnímu profilu lze látku s horizontálními pruhy "zavřít" nebo "otevřít". Dochází tak k perfektní regulaci světla s výrazným dekoračním efektem.

ALL IN 1 - Tvorba www stránek